telefon ikonu WhatsApp ikonu
menu ikonu

Şişli Şehirlerarası Eden Eve Nakliyat

Şişli ev taşıma firması Ulusoy Nakliyat eşya taşımacılığında çağımızın en iyi hizmetini sunmaktan guru duyar. Evden eve nakliyat servisimiz 1982 yılından beri hizmetinizdedir. Eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Çalışanlarımız da yaptıkları işe hakim ve alanlarında uzmanlar. Ulusoy Nakliyat Şişli şubesi ile sizlere en kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla ulaşma imkanı sunuyor. İster şehir içi taşının isterseniz de şehirler arası nakliye hizmeti alın, biz her zaman her koşulda hizmetinizdeyiz.

Eşyalarınızı taşımadan önce ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bunun sonucunda taşınması gereken eşyalar için tam anlamı ile profesyonel bir hizmet hazırlığı yapabiliyoruz. Ön hazırlığı yapılan ve planlanan bir nakliyat işi mükemmel bir şekilde sonuçlanır. Evden eve nakliyat hizmetimizde ekiplerimiz en iyileri arasından seçilmekte ve en iyilerinden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın her biri en az beş yıl ev ofis taşıma tecrübesine sahip kişilerden oluşmaktadır.

İşini severek yapan ekiplerimiz ve firmamızın kurumsallığı birleştiği zaman mükemmel bir hizmet alacağınıza emin olun. Her ekibimizde bulunan sertifika sahibi bir marangoz ve elektrik teknik personellerimiz sayesinde bizden sonra herhangi bir usta veya işçiliğe ihtiyaç duymayacaksınız. Taşınan eşyaların tamamını kurulumunu yapıyor ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Eşyanın taşınması ve hasar almaması kadar kurulumunun yapılması da önemlidir. Ulusoy Nakliyat hizmete gelmeden önce bütün hazırlığını eksiksiz olarak yapmaktadır.